Brašna na teleskop Levenhuk Zongo 20; malá, černá 800,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 22.3.2024 16:28 Typ: Nabízím Kategorie: Dalekohledy Od: Levenhuk s.r.o. Město: Praha

Brašna určená k uložení a přenášení vašeho teleskopu
Rozměry balení (d x š x v): 21.0×39.0×30.0

Brašna Levenhuk Zongo 20 představuje jednoduchou, ale účinnou pomůcku k přenášení vašeho teleskopu. Pokud za svým pozorováním oblohy často vyrážíte z města, bude tato brašna pro vás nepostradatelná. Snadno se do ní vejde teleskop Levenhuk Skyline PRO 80 MAK, Skyline PRO 90 MAK, Strike 50 NG a řada podobných modelů.

Díky polstrované přepážce uvnitř brašny Levenhuk Zongo 20 můžete tubus teleskopu a stativ uložit odděleně. Pro ještě vyšší ochranu jsou protiváhy drženy na místě pomocí suchých zipů. Veškeré vaše příslušenství se snadno vejde do kapsy na přední straně.

Brašnu můžete nést za rukojeti v ruce, nebo ji na širokém popruhu zavěsit přes rameno. Dokonce i barevnou krabici, v níž se brašna dodává, lze snadno přenášet za rukojeť. Rozměry krabice: 36 cm x 26 cm x 11 cm.

Tato brašna váš teleskop spolehlivě ochrání před veškerými nárazy při transportu i před prachem a vlhkostí během skladování. Brašna na teleskop Levenhuk Zongo 20 je vyrobena z odolného tmavomodrého nylonu s všitými oranžovými prvky a logem Levenhuk

Odpovědět na inzerát
Vaše jméno:
Váš email:
Zpráva: