Příručka autora A.A. Šimbaleva "Vidět vše!" 215,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 23.2.2024 09:17 Typ: Nabízím Kategorie: Astro Literatura Od: Levenhuk Optics s.r.o. Město: Praha 4

Brožovaná. Informace o 280 nebeských objektech. Barevné fotografie, podrobné mapy hvězdné oblohy, komentáře.
Kód: 29372

Záruka: dva roky

Hmotnost: 0.3.

Rozměry balení (d x š x v): 28.5×20.5×0.3

Tato velmi užitečná příručka pro začínající astronomy od Alexandra Šimbaleva obsahuje informace o řadě různých aspektů astronomie. Jedná se o jednoduché čtení, bez zbytečných technických detailů, z něhož se dozvíte vše o svém teleskopu a vesmíru jako takovém.

Jednotlivé kapitoly na sebe logicky navazují a díky barevným ilustracím (hvězdné mapy a fotografie souhvězdí, galaxií, mlhovin, planet atd.) je tato kniha vhodná i pro děti.

Co se skrývá uvnitř

Už od prvních kapitol se dozvíte něco o astronomii a nebeských objektech a zároveň získáte informace o teleskopech a jejich konstrukci. Takže až si budete příště vybírat teleskop, budete o něm vědět vše, co potřebujete.


Obsah Nebeská sféra Souhvězdí podél ekliptiky
(zvětšit)

V dalších kapitolách jsou uvedeny podrobné informace o samotné nebeské sféře, 280 objektech k pozorování, a dále komentáře a fotografie. Jsou zde popsány planety sluneční soustavy a jejich oběžnice, mlhoviny a hvězdokupy v hlubokém vesmíru, spolu s doporučeními ohledně jejich pozorování, informacemi o tom, jak je najít, a o nejvhodnějším teleskopu pro tuto činnost.


Mapa souhvězdí Informace a komentáře Sluneční skvrny
(zvětšit)

Po přečtení této knihy už pro vás noční nebe nebude záhadou a budete schopni pohybovat se po celé rozloze vesmíru, jako byste to dělali celý život.

Další informace:

Autor: A.A. Šimbalev
Rok vydání: 2011
87 stran
Brožovaná
Vydáno ve spolupráci se společností Levenhuk Ltd.

Odpovědět na inzerát
Vaše jméno:
Váš email:
Zpráva: